Porsche Centrum Katowice LELLEK

Pielęgnacja kół i felg

Pielęgnacja kół i felg

Czas na zmianę! Tam, gdzie koło styka się z nawierzchnią, zaczyna się dynamika. Zapraszamy na sezonową wymianę opon, połączoną z programem kompleksowego czyszczenia Państwa pojazdu oraz ofertą pielęgnacyjną kół w Państwa samochodzie.

Proponowana usługa pielęgnacji obręczy kół w całości przeprowadzana jest z wykorzystaniem najlepszych środków czyszczących, w oparciu o unikatową, najnowocześniejszą, niemiecką technologię. Dzięki tej zupełnie bezinwazyjnej i bezpiecznej metodzie, koła w Państwa Porsche zyskają nie tylko odświeżony wygląd, ale także zostaną dodatkowo zabezpieczone. Dzięki użyciu specjalnego środka pielęgnacyjnego, obręcze kół w Państwa samochodzie przez kilka kolejnych miesięcy będą chronione przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Zadbamy o Państwa samochód i profesjonalnie przygotujemy go do sezonu, także dzięki promocyjnej usłudze Car Spa.  Do wyboru jeden z 3 pakietów: Basic, Comfort lub Premium. Naszemu wykwalifikowanemu personelowi przygotowanie Państwa samochodu do sezonu zajmie kilka chwil, a Państwo będą się cieszyli efektem przez długi czas.

Nasz oferta obejmuje również naprawę drobnych wgnieceń karoserii metodą „small repair” (bez lakierowania).

Pasję trzeba pielęgnować. W Porsche o tym pamiętamy, z szacunku dla piękna.

W celu skorzystania z usługi pielęgnacji kół prosimy o kontakt z naszymi doradcami serwisu.

Więcej

do góry