Porsche Centrum Katowice LELLEK Group

Porsche Centrum Katowice

Godziny pracy

poniedziałek- piątek- 8.00- 18.00
sobota- 9.00- 14.00

Adres

ul. Kochłowicka 103
40-818 Katowice
NIP 991-037-47-36


Centrum Kontaktu Klienta

+48 800 800 911
+48 616 610 911


contact@porsche.pl

Telefon

Recepcja: +48 32 39 911 00
Sprzedaż:  +48 32 39 911 60
Serwis:  +48 32 39 911 70
Magazyn Cz. Zam:  +48 32 39 911 80
Porsche 24h Assistance  +48 22 344 99 11

 

Email

info.porsche@lellek.com.pl



 

 

 

Nawigacja

Porsche Centrum Katowice LELLEK Group

Sprzedaż samochodów nowych

Sprzedaż samochodów nowych

Porsche Katowice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przywiązujemy szczególną wagę do wysoko wykwalifikowanego personelu. Wielu z naszych pracowników związanych jest z firmą od lat. Korzystamy z ich bogatego doświadczenia, nieprzeciętnej wiedzy oraz świadomości konieczności troski o Klienta.

Kontaktując się z nami otrzymujecie Państwo zawsze kompetentnego partnera do rozmów.

 

Kierownik Sprzedaży

Jacek Grzegorek
Telefon: +48 32 39 911 11
GSM: +48 607 997 530
jacek.grzegorek@lellek.com.pl

 

 

 Doradca Klienta

 Artur Sobczyk
 Telefon: +48 32 39 911 12
 GSM: +48 500 413 491
 artur.sobczyk@lellek.com.pl

 

 

knapik

Doradca Klienta

Michał Knapik
Telefon: +48 32 39 911 13
GSM: +48 601 565 877
michal.knapik@lellek.com.pl

 

 

 Doradca Klienta

 Marcin Pleciak
 Telefon: +48 32 39 911 62
 GSM: +48 726 911 911
 
marcin.pleciak@lellek.com.pl
 

 

 Doradca Klienta

 Krzysztof Rutkiewicz
 Telefon: +48 32 39 911 17
 GSM: +48 721 119 911
 krzysztof.rutkiewicz@lellek.com.pl

 

 Specjalista ds. Porsche Connect
 Młodszy Specjalista 
ds. Sprzedaży

  Andrzej Gacek 
  
Telefon: +48 32 39 911 18
 
GSM: +48 726 912 911
  
andrzej.gacek@lellek.com.pl


 

Informacja

Recepcja
Tel.: +48 32 39 911 00
Fax: +48 32 39 911 52

porsche.katowice@lellek.com.pl

 
 

Więcej

do góry