Porsche Centrum Katowice LELLEK Group

Sprzedaż samochodów nowych

Sprzedaż samochodów nowych

Porsche Katowice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przywiązujemy szczególną wagę do wysoko wykwalifikowanego personelu. Wielu z naszych pracowników związanych jest z firmą od lat. Korzystamy z ich bogatego doświadczenia, nieprzeciętnej wiedzy oraz świadomości konieczności troski o Klienta.

Kontaktując się z nami otrzymujecie Państwo zawsze kompetentnego partnera do rozmów.

 

Kierownik Sprzedaży

Jacek Grzegorek
Telefon: +48 32 39 911 11
GSM: +48 607 997 530
jacek.grzegorek@lellek.com.pl

 

 

 Doradca Klienta

 Artur Sobczyk
 Telefon: +48 32 39 911 12
 GSM: +48 500 413 491
 artur.sobczyk@lellek.com.pl

 

 

knapik

Doradca Klienta

Michał Knapik
Telefon: +48 32 39 911 13
GSM: +48 601 565 877
michal.knapik@lellek.com.pl

 

 

 Doradca Klienta

 Marcin Pleciak
 Telefon: +48 32 39 911 62
 GSM: +48 726 911 911
 marcin.pleciak@lellek.com.pl


 

 

Doradca Klienta

Krzysztof Rutkiewicz
Telefon: +48 32 39 911 63
GSM: +48 721 119 911
krzysztof.rutkiewicz@lellek.com.pl


Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Andrzej Gacek
Telefon: +48 32 39 911 64
andrzej.gacek@lellek.com.pl

 

Informacja

Recepcja
Tel.: +48 32 39 911 00
Fax: +48 32 39 911 52

porsche.katowice@lellek.com.pl

Więcej

do góry