Strona główna

Serwis

Porsche Centrum Katowice LELLEK Group

Serwis

Porsche Katowice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przywiązujemy szczególną wagę do wysoko wykwalifikowanego personelu. Wielu z naszych pracowników związanych jest z firmą od lat. Korzystamy z ich bogatego doświadczenia, nieprzeciętnej wiedzy oraz świadomości konieczności troski o Klienta.

Kontaktując się z nami otrzymujecie Państwo zawsze kompetentnego partnera do rozmów.

 

Kierownik Serwisu

Andrzej Klause
Telefon: +48 32 39 911 20
andrzej.klause@lellek.com.pl

 

 

Asystentka Serwisu

Karolina Rogacka
Telefon: +48 32 39 911 24
karolina.rogacka@lellek.com.pl

 

 

Doradca Serwisu

Michał Szojda
Telefon: +48 32 39 911 21
michal.szojda@lellek.com.pl

 

 

Doradca Serwisu

Radosław Słowianek
Telefon: +48 32 39 911 22
radoslaw.slowianek@lellek.com.pl

 

 

knapik

Doradca Serwisu

Wojciech Zajączkowski
Telefon: +48 32 39 911 23
wojciech.zajaczkowski@lellek.com.pl

 

 

Doradca Serwisu

Adrian Ramski
Telefon: +48 32 39 911 43
adrian.ramski@lellek.com.pl

 




Serwis - gwarancje

Specjalista ds. gwarancji

Piotr Wrona
piotr.wrona@lellek.com.pl

 

 


 

Serwis - kontrola jakości

Mistrz Serwisu

Aleksander Drapczyński
 

 


 

Mistrz Serwisu

Adam Król

 



 

knapik

Mistrz Działu blacharsko - lakierniczego

Klaudiusz Buhl
 

 

 

 

Serwis - kontakt

serwis.porsche@lellek.com.pl

 

Informacja

Recepcja
Tel.: +48 32 39 911 00
Fax: +48 32 39 911 52

porsche.katowice@lellek.com.pl