Strona główna

Exclusive Flagship Dealer

Porsche Centrum Katowice LELLEK Group

Exclusive Flagship Dealer

Jako jeden z nielicznych salonów na całym świecie Porsche Centrum Katowice dołączyło do elitarnego klubu Porsche Exclusive Flagship Dealer.

Witamy w jedynym w Polsce salonie Exclusive Flagship Dealer!

Fabryka snów – coś takiego faktycznie istnieje.
Jeśli chodzi o personalizację Twojego Porsche, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Będzie nam bardzo miło, jako Porsche Exclusive Flagship Dealer móc pokazać, co rozumiemy przez personalizację życzeń naszych Klientów. Dysponujemy szerokim wachlarzem próbek do zilustrowania opcji personalizacji. Aby wszystko to było możliwe, nasi specjaliści utrzymują bliski kontakt bezpośrednio z działem produkcji Porsche i uczestniczą w specjalnych szkoleniach w zakresie niestandardowych rozwiązań i opcji personalizacji Porsche.

Jako Porsche Exclusive Flagship Dealer umożliwiamy naszym Klientom zindywidualizować swój samochód już na etapie zamawiania, podobnie jak w Centrum Klienta w Stuttgart-Zuffenhausen albo w Lipsku. Pokażemy Ci, co jest możliwe i pomożemy w podjęciu decyzji. Wszakże nawet porady jakie od nas otrzymujesz powinny mieć status - Exclusive. Albo, żeby być bardziej precyzyjnym - Porsche Exclusive. Tak jak Twoje przyszłe Porsche. Zaprojektowany przez Ciebie, dostosowany do Twoich potrzeb. Technicznie i wizualnie. Wewnątrz i na zewnątrz. Jedyny w swoim rodzaju.

Najważniejsze elementy? Kunszt i zaangażowanie. I najwyższej jakości materiały, takie jak skóra, carbon, drewno i aluminium. Wykonywany w niezliczonych drobnych krokach. Ze spokojem i troską. I dbałością o szczegóły. Wszystko w dążeniu do maksymalnej ekskluzywności i w ograniczonych seriach produkcyjnych.

Wynik? Najwyższa forma personalizacji.

Porsche Centrum Katowice
Jedyny w Polsce Porsche Exclusive Flagship Dealer

Kontakt do naszych specjalistów.